Змагання з лижного спорту
Змагання з лижного спорту

Поділитися новиною:

Змагання з лижного спорту

02.02.2017 року на стадіоні Курилівського ліцею були проведені змагання з лижного спорту та біатлону серед учнів, присвячених Дню визволення Куп’янщини від німецьких загарбників.

02.02.2017 року  на стадіоні Курилівського ліцею традиційно були проведені змагання з лижного спорту та біатлону серед учнів, присвячених Дню визволення Куп’янщини від німецьких загарбників. Змагання відбулися за підтримки голови Куп'янської райдержадміністрації Ситника М.Н. На святі були присутні директор ДЮСШ Ковальов Г.О., адміністрація, вчителі та учні Курилівського ліцею.
У  змаганнях брали участь дівчата та хлопці 6-11-х класів. Переможцями стали серед дівчат: Філонова І. - І місце, Сабіна В.- ІІ місце, Нестеренко М.- ІІІ місце; серед хлопців: Скляров Д. - І місце, Наливайко Н.- ІІ місце, Радченко Д. - ІІІ місце.
Переможці нагороджені грамотами Куп’янської районної ДЮСШ та цінними подарунками спонсора змагань директора СТОВ «Надія» Садовського Сергія Миколайовича.

Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту Альбом: Змагання з лижного спорту
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/9627 | Переглядів: 188Дата публікації: 15:38 02.02.2017
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих