День відкритих дверей
День відкритих дверей

Поділитися новиною:

День відкритих дверей

01.02.2017 року в Курилівському ліцеї відбувся День Відкритих дверей для майбутніх першокласників.

01.02.2017 року в Курилівському ліцеї відбувся День Відкритих дверей для майбутніх першокласників. До ліцею завітали батьки, вихователі, вихованці та директор дитячого садочка "Калинка" Байдак Тетяна Анатоліївна. Усіх гостей привітала директор ліцею Синельник Вікторія Вікторівна , яка познайомила присутніх з закладом, досягненнями учнів, вчителів та системою роботи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Навозенко Людмила Леонідівна надала інформацію про особливості навчання учнів у 1-ому класі, а практичний психолог Ходун Ірина Валеріївна порекомендувала батькам як підготувати дитину до навчання. 
Передаючи естафету навчання, учні 4-го класу разом з класним керівником Бородай Оленою Василівною підготували для малюків чудовий виступ талантів. Майбутні першокласники теж брали участь у заході та отримали солодкі подарунки, сувеніри.

Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/9626 | Переглядів: 193Дата публікації: 15:20 02.02.2017
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих