Участь у районній літній екологічній школі
Участь у районній літній екологічній школі

Поділитися новиною:

Участь у районній літній екологічній школі

З 29 травня по 06 червня учні Курилівського ліцею взяли участь у районній літній екологічній школі на базі Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Курилівський ліцей був представлений учнями 9 класу Нікішиним Владиславом та 11 класу Конотопським Владиславом.

Під час занять (теоретичних, практичних, екскурсій) учні вивчали різноманітні питання з екології, знайомились з рослинним і тваринним світом Куп’янського району, милувались прекрасними краєвидами с.Піщане, допомагали висаджувати і доглядати троянди на пришкільній клумбі. Склали  міні-екологічний проект на тему «Видовий склад  та екологічні умови поширення лікарських рослин Куп’янського району», за що отримали ІІ місце в конкурсі-презентації проектів. Завершився останній день роботи районної літньої екологічної школи смачною екологічною кашею, на якій була присутня і учасниця ЛЕШ минулого року наша учениця 11 класу Макрушина Діана. Хлопці отримали багато корисних знань, познайомились з новими друзями і сповнились позитивних вражень!

Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі Альбом: Участь у районній літній екологічній школі
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/13691 | Переглядів: 70Дата публікації: 11:27 18.06.2018
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих