У здоровому тілі – здоровий дух
У здоровому тілі – здоровий дух

Поділитися новиною:

У здоровому тілі – здоровий дух

06 червня 2018 року учні 1 класу Курилівського ліцею разом із батьками та класним керівником О.В. Бородай організували пікнік, провівши день у місцевому парку

      Та чи багато часу ми проводимо на лоні природи ще й у родинному колі, аби відпочити, поспілкуватися, оздоровитися?

      Із великим задоволенням дітлахи збирали хмиз для багаття, очистивши парк від зайвого сухого гілля.

     Об’єднавшись у дві команди: діти проти батьків – усі збирали шишки, аби звільнити територію для спортивних змагань та розваг. Це і перетягування канату, і вправи з обручами, і різні естафети з м’ячами, скакалками тощо.

     Допоки матусі готували куліш, діти власноруч смажили на вогні хліб і сардельки, смакували овочами та фруктами заздалегідь закупленими батьками.

     Швидко проминув час. І діти й батьки отримали величезне задоволення від такого «оздоровчого» спілкування.

     Деякі мами взяли на пікнік своїх немовлят.

     Безперечно, таке спілкування сприяло кращому пізнанню одне одного, сформувало певні родинні цінності, традиції, допомогло усім оцінити переваги здорового способу життя.

     На останок вирішили зустрітися у вересні, щоб провести ще кращий день «у природі».

Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух Альбом: В здоровому тілі – здоровий дух
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/13680 | Переглядів: 66Дата публікації: 14:46 12.06.2018
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих