Пам`ятка учаснику ЗНО-2018
Пам`ятка учаснику ЗНО-2018

Поділитися новиною:

Пам`ятка учаснику ЗНО-2018

З 22 травня до 13 червня 2018 року триватиме основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

Виходячи з дому, візьміть із собою документи, на підставі яких Ви зможете зайти до пункту проведення ЗНО:

* Сертифікат (оригінал сертифіката учасника ЗНО (той, що з фото і голограмою)

* Паспорт, свідоцтво про народження тощо

* Запрошення-перепустка (не забудьте роздрукувати його на інформаційній сторінці учасника)

Відсутність одного з перелічених документів або подання його копії внеможливить участь у тестуванні з певного предмета. 

* Вам потрібні будуть ще 2-3 ручки з пастою насиченого чорного кольору (бажано гелеві). 

* Також у пункті проведення ЗНО дозволено мати воду в прозорій пляшці без етикетки.

Зайти до пункту проведення тестування можна буде вже з 10:15 год. 

Зважайте, що о 10.50 двері зачинять, допуск учасників буде завершено, тестування розпочнеться рівно об 11:00. 

У пункті тестування знайдіть Ваше прізвище, ім'я й по батькові в аудиторному списку, який розміщений на першому поверсі, поруч із входом на пункт проведення ЗНО.

Знайти потрібну аудиторію Ви зможете за вказівниками, розміщеними в пункті. За потреби звертайтеся до чергового на поверсі.

Номер Вашого робочого місця вказано в списку, прикріпленому на дверях аудиторії або поруч із входом до неї.

Технічні засоби краще не брати взагалі. А ті, які все ж таки взяли з собою, не забудьте залишити в спеціально відведеному для речей місці в аудиторії. Якщо Ви користуєтеся дозволеними медичними засобами (глюкометр, слуховий апарат тощо), обов'язково повідомте про це інструктора в аудиторії. Залишаючи телефон у сумці, не ставте його на беззвучний режим, а вимкніть. Звук телефона, який вібрує, відволікатиме учасників від виконання тесту та додасть хвилювань власникові. 

Тестування почалося 

Об 11:00 двері аудиторій буде зачинено, тестування розпочато.

Уважно слухайте вступну промову. Після того, як один з учасників тестування перевірить неушкодженість пакета з тестами та бланками відповідей, інструктори розкладуть їх на кожен стіл і наклеять штрих-коди. Перевірте, щоб номер, вказаний на тестовому зошиті та наліпках зі штрих-кодом на бланку відповідей збігався з номером місця, зазначеним у наліпці, наклеєній на Вашому столі. 

Отже, на столі має бути: Сертифікат, паспорт (або свідоцтво про народження або інший документ), тестовий зошит, бланк для відповідей (українська мова і література, математика, англійська, іспанська, німецька, російська та французька мови – 2 бланки відповідей: А та Б), ручка (ручки), може бути пляшка з водою.

Уповноважена особа проставить у Сертифікаті дату проведення тестування, свій підпис і зробить відтиск печатки як підтвердження Вашої участі в тестуванні з конкретного предмета. Не виходьте з пункту проведення, поки не переконаєтесь, що Сертифікат належним чином оформлений.

Пильнуйте, щоб на перенесення відповідей до бланка відповідей вистачило часу. Про кількість хвилин, які залишилися до закінчення тестування, попереджатимуть. Закінчивши виконувати тест, передайте заповнений бланк (бланки) відповідей інструкторові. Його вкладуть до аудиторного пакета. Якщо учасник подасть заповнений бланк відповідей хоча б на кілька хвилин пізніше від часу закінчення тестування, зазначеного на дошці, інструктор не матиме права вкладати цей бланк до аудиторного пакета, отже, результат анулюють. Тестовий зошит залишайте на робочому місці. 

Ви зможете його отримати в аудиторії, де складали тест, протягом 30 хвилин з моменту закінчення ЗНО в пункті проведення.

БАЖАЄМО УСПІХУ!!!

 

Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/13317 | Переглядів: 70Дата публікації: 13:16 21.05.2018
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих