Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури
Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури

Поділитися новиною:

Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури

З 23 по 27 квітня 2018 року в Курилiвському лiцеἳ вiдбувся тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури

 

Вiдкриття тижня розпочалося з урочистоἳ лінійки . Продовжився він виставкою творчих робіт учнів з предмету «Мистецтво».

Вчитель музичного мистецтва Ареп’ева Ю.В. провела гру-змагання  кмітливих  «Музична вiкторина» для 5-7 класiв. Вiдбувся брейн-ринг «Знавцi мистецтва» для учнів 8-9 класiв .

Тиждень було завершено конкурсом украἳнськоἳ пiснi «Лiцей має талант» та нагородженням переможців. Висловлюємо подяку спонсорам за солодкі подарунки для учасників.

 

У номінації 1-4 класи:

І місце - Павленко Матвій - 3 клас;

ІІ місце - Кухарєви Яна та Анна - 4 клас

ІІІ місце - Безкровна Вероніка - 3 клас.

 

У номінації 5-9 класи:

І місце - Ткачов Андрій - 5 клас;

ІІ місце - Коваленко Анастасія - 6 клас;

ІІІ місце - Дем'яненко Сніжана - 5 клас та Максимова Інна - 6 клас.

 

У номінації 10-11 класи:

І місце - Маркова Юлія - 10 клас.

Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури. Альбом: Тиждень музичного мистецтва, мистецтва та художньоἳ культури.
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/13087 | Переглядів: 106Дата публікації: 16:44 05.05.2018
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих