Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної
Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної

Поділитися новиною:

Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної

22 квітня 2018 року у смт Ківшарівка відбулося велике дитяче спортивне свято на базі Палацу культури ім. В.І. Кошелєва - традиційний шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної

Під час турніру чемпіонка світу дала майстер-клас для юних шахістів Борівського, Ізюмського, Куп’янського та Шевченківського районів, міст Куп’янськ та Ізюм.

Від Курилівського ліцею були представлені найкращі шахісти: Гусєва Марія – учениця 6 класу, Нікішин Владислав – учень 8 класу та Гусєв Олексій – учень 9 класу.

У віковій групі 7-12 років ІІ місце посіла команда Куп’янського району, до складу якої входили Гусєв Олексій та Нікішин Владислав.

У віковій групі 12-17 років І місце посіла команда Куп’янського району, до складу якої входила Гусєва Марія

Вітаємо наших переможців!

Церемонія нагородження шахового турніру на Кубок Анни Ушеніної відбулася у парку ПК ім. В.І. Кошелєва Закінчився захід концертом фіналістки телевізійного шоу «Х-фактор» Валерії Симулик.

Альбом: Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної Альбом: Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної Альбом: Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної Альбом: Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної Альбом: Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної Альбом: Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної Альбом: Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної Альбом: Шаховий турнір на Кубок Анни Ушеніної
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/12954 | Переглядів: 82Дата публікації: 15:38 23.04.2018
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих