Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури

Поділитися новиною:

Тиждень української мови та літератури

З 16 по 20 квітня 2018 року в Курилівському ліцеї відбувся тиждень української мови та літератури.

Відкриття тижня розпочалося з урочистої лінійки. Продовжився він книжковою виставкою про життя та діяльність Т.Шевченка, О.Гончара, Л.Українки, співачки Квітки Цісик, конкурсами ребусів та кросвордів, конкурсом малюнків за прочитаними книгами українських письменників.

Вчителі української мови та літератури Кошева Н.П. та Юдаєва Н.І. провели урок – гру «Заглядає в шибу казка» та інструментально – розважальну гру для учнів 5-7-х класів. Відбувся літературно-мовний КВК, лінгвістичні ігри для учнів 8-9 класів. Тиждень було завершено виставкою українських вишитих рушників «Я візьму той рушник, постелю, наче долю…», літературно – музичною композицією «Як ми знаємо творчість Т.Шевченка» для учнів 10 клау та інсценізацією творів Лесі Українки (10-11 клас).

Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури Альбом: Тиждень української мови та літератури
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/12928 | Переглядів: 84Дата публікації: 14:19 20.04.2018
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих