Екскурсія до Полтавщини
Екскурсія до Полтавщини

Поділитися новиною:

Екскурсія до Полтавщини

14 квітня 2018 року учні 6,7,10 класів Курилівського ліцею відвідали місто Полтаву та її околиці

Шаповалова Н.В., Косолапова Т.С. та Соболь В.В., класні керівники 10, 6 та 7 класів, підготували цікаві маршрути для ліцеїстів та почали знайомство з містом оглядовою екскурсією: побачили пам`ятники багатьом видатним українцям Т.Шевченко, І.Котляревському, П.Мирному, гетьману І.Мазепі, а також історичним подіям, що відбувалися в тих краях.

Відвідали музей-садибу Івана Котляревського, що складається з батьківської хати поета, повітки, комори та колодязя-журавля. Діти ознайомились з типовим українським помешканням XVIII сторіччя, з дворянським побутом того часу.

Наступним етапом екскурсії було с.Великі Будища, де розміщено єдиний в Україні музей українського весілля. Діти взяли участь в театралізованій виставі, під час якої ознайомились з народними звичаями і обрядами, послухали стародавні весільні пісні, продивилися експозицію весільного вбрання різних часів, безліч вишитих рушників, сорочок, скрині нареченої. Кожний грав із задоволенням свою роль.

Далі прямували до національного музею - заповідника українського гончарства в с.Опішня. В експозиції просто неба представлені авторські роботи гончарів, у приміщенні виставка кераміки. Учні взяли участь у майстер-класі по виготовленню глиняних горщиків. Від екскурсії всі отримали масу задоволень! 

Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави Альбом: Екскурсія до міста Полтави
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/12890 | Переглядів: 85Дата публікації: 09:38 17.04.2018
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих