Спорт заради розвитку та миру
Спорт заради розвитку та миру

Поділитися новиною:

Спорт заради розвитку та миру

З 6 по 10 квітня 2018 року в Курилівському ліцеї відбулися заходи, присвячені спорту та здоровому способу життя

         З нагоди відзначення  Дня спорту в Курилівскому ліцеї з 6 по 10 квітня проведені заходи, спрямовані на збереження, зміцнення здоров`я учнів та пропаганду здорового способу життя.

        До участі у заходах були залучені всі учні ліцею. Наймолодші учасники з задоволенням прийняли участь у «Веселих стартах» та у конкурсі малюнків «Я і спорт».

    Цікавими і завзятими були змагання з шахів, шашок та тенісу. Інші учасники мали змогу продемонструвати свої досягнення і перемоги у спорті, виступаючи на виховних годинах «Фізкультура і здоров`я», «Я і спорт»

          До заходів в рамках відзначення Дня спорту ми вирішили додати і спортивні змагання з велоспорту, в яких на даний момент приймає участь наша учениця 5 класу Капустіна Олександра у складі збірної України, вона змагається за межами нашої країни і звітує про свої перемоги.

Альбом: Спорт заради розвитку та миру! Альбом: Спорт заради розвитку та миру! Альбом: Спорт заради розвитку та миру! Альбом: Спорт заради розвитку та миру! Альбом: Спорт заради розвитку та миру! Альбом: Спорт заради розвитку та миру! Альбом: Спорт заради розвитку та миру! Альбом: Спорт заради розвитку та миру! Альбом: Спорт заради розвитку та миру! Альбом: Спорт заради розвитку та миру!
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/12834 | Переглядів: 85Дата публікації: 13:38 10.04.2018
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих