Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні
Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

Поділитися новиною:

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

6 лютого 2018 року в Куп`янському Краєзнавчому музеї відбулася зустріч із Володимиром Чистиліним – громадським діячем, головним редактором газети «Громадянське суспільство», членом національної спілки журналістів України, автором документального фільму « Герої не вмирають»

        Учні 9 класу, Кукса Ю. та Філонова І., на базі Куп’янського краєзнавчого музею, взяли участь в акції, що була проведена громадською організацією «Куп’янськ – наш рідний дім» спільно з координаційною радою з питань національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації. Ліцеїсти мали змогу поспілкуватися особисто з талановитою людиною, задати питання та подивитися стрічку видатного режисера на відкритті тематичної міні-виставки «Небесна сотня»

«Це фільм про героїв України, героїв Небесної сотні Влада Зубенка, Євгена Котляра і Юрія Паращука, – розповів Володимир Чистилін, – це наш внесок, наша кривава ціна в Революції Гідності. Зараз багато говорять що потрібно перегорнути сторінку історії Майдану. Хтось вважає, що достатньо повісити меморіальні дошки, назвати площі, вулиці або у відповідні дні покладати квіти. І цього вистачить, щоб вшанувати та увіковічнити пам’ять наших героїв. Але на те Небесна Сотня, бо вони дивляться на нас згори. І думаю, задають ті прокляті питання, на які ми всі повинні давати відповіді – заначив Чистилін, – насправді ця кінострічка – це спроба подумати хто такі герої. Звідки вони беруться, як ними стають, що повинно відбутися в житті людини, щоб вона в якійсь вирішальний момент в історії склала свій іспит і пішла до кінця за свободу, за гідність».

Альбом: Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні Альбом: Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні Альбом: Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні Альбом: Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні Альбом: Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/12307 | Переглядів: 140Дата публікації: 09:59 07.02.2018
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих