Уроки природознавства у початковій школі
Уроки природознавства у початковій школі

Поділитися новиною:

Уроки природознавства у початковій школі

5 та 7 лютого 2018 року в Курилівському ліцеї вчителі початкових класів Костенко В.І., Демченко Н.О., Бородай О.В. провели уроки природознавства

На уроці у 1-му класі діти розглянули різновиди лікарських рослин. Першокласники втілили на собі образ лікаря та лікували ведмедика за допомогою трав, пелюсток квітів та меду. Учні були дуже активними, відповідали на питання та розгадували кросворд,співали та танцювали під час фізкульт-хвилинки.

У 2-му класі урок відбувся за темою: "Зимова мандрівка. Природа взимку. Зимовий календар" На уроці працювали три групи: "Дослідники", "Синоптики", "Спостережники". Учні познайомилися з життям птахів, рослин, тварин взимку. З`ясували ознаки зими в живій і неживій природі. Діти підготували цікаві повідомлення, загадки, прислів`я, вірші, прекмети про зиму. Провели веселу музичну фізкульт-хвилинку. Учні 2 класу були дуже уважними, спостережливими, відповідали на високий рівень і отримали багато позитиву і гарного настрою під час уроку.

На уроці в 4-му класі був представлений навчальний проект "Цікавий світ материка, на який я хочу потрапити". Учні розподілилися по групам (туристичним фірмам) та представили свої доповіді про всі материки нашого світу, намагаючись зацікавити інших учнів (клієнтів). Діти демонстрували наочні матеріали та доповіли багато нової та цікавої інформації, задавали питання своїм конкурентам.

Альбом: Урок природознавства у 2-му класі Альбом: Урок природознавства у 2-му класі Альбом: Урок природознавства у 2-му класі Альбом: Урок природознавства у 2-му класі Альбом: Урок природознавства у 2-му класі Альбом: Урок природознавства у 2-му класі Альбом: Урок природознавства у 2-му класі Альбом: Урок природознавства у 2-му класі Альбом: Урок природознавства у 2-му класі
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/12275 | Переглядів: 168Дата публікації: 11:59 07.02.2018
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих