Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор"
Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас \"Корал-Декор\"

Поділитися новиною:

Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор"

26 грудня 2017 року учні 7 та 10 класів разом з класними керівниками Соболь В.В. і Шаповаловою Н.В. відвідали виробництво ялинкових прикрас в смт Ківшарівка "Корал-Декор"

Діти з зацікавленням слухали розповідь про історію виникнення ялинкових іграшок і традиції святкування Нового року в різних країнах світу. Із захопленням ознайомились з усіма етапами виробництва ялинкових прикрас. А найбільше сподобався майстер-клас по розпису іграшок, які вони забрали з собою на довгу пам`ять про цікаву екскурсію.

Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор" Альбом: Екскурсія на виробництво ялинкових прикрас "Корал-Декор"
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/11936 | Переглядів: 153Дата публікації: 12:15 27.12.2017
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих