Двотижневик правових знань та історії
Двотижневик правових знань та історії

Поділитися новиною:

Двотижневик правових знань та історії

4 грудня 2017 року урочистою лінійкою відкрився двотижневик правових знань та історії, що пройшов під гаслом: «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?»

До  дня відкриття тижня було оформлено куточок  «Як захистити свої права в демократичній державі» та «Історія українського війська». Впродовж двох тижнів пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – усний журнал для учнів початкової школи «Права та свободи твої, дитино», який запропонували їм  переглянути  учениці 11 класу;  перегляд та обговорення відеоматеріалу «Революція гідності: нація непереможених», який не залишив жодного учня 9-11 класів байдужим до героїчних сторінок сучасної України. Незабутні враження залишилися в учнів 6-9 класів від інтелектуальної гри «Історично-правовий брейн-ринг». 

Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії Альбом: Двотижневик правових знань та історії
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/11845 | Переглядів: 115Дата публікації: 11:26 18.12.2017
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих