День вчителя в Курилівському ліцеї
День вчителя в Курилівському ліцеї

Поділитися новиною:

День вчителя в Курилівському ліцеї

29 вересня 2017 року в Курилівському ліцеї відбувся День вчителя. Вчитель – непроста і благородна професія. Вчителі – це ті люди, які допомагають пізнавати світ день за днем. Треба багато сил, терпіння та любові для того, щоб впоратися з цілим класом, зробити свій урок цікавим та зрозумілим для всіх

            Слово «вчитель» завжди промовляють з повагою. Досвід і любов учителя підтримують вихованців протягом всього життя. В цей чудовий день вітають вчителів, линуть слова подяки. В школах проходять святкові заходи та урочистості, в ході яких даруються квіти, присвячуються пісні, вірші та виступи.

            29 вересня в Курилівському ліцеї теж проходив святковий концерт, всі класи готували до цього дня номер – вітання: хтось співав пісні, танцював, а хтось готував сценки. Вчителі зібралися в залі та із задоволенням приймали вітання та слухали слова вдячності, які вони заслуговують слухати щодня.

            Учням – старшокласникам в цей день дозволили спробувати роль вчителя на собі, вони ретельно підготувалися та провели уроки не тільки у класах з молодшими учнями, вчителі теж відчули себе учнями. 

Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї Альбом: День учителя в Курилівському ліцеї
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/11206 | Переглядів: 180Дата публікації: 16:25 02.10.2017
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих