Двотижневик "Увага! Діти на дорозі!"
Двотижневик \"Увага! Діти на дорозі!\"

Поділитися новиною:

Двотижневик "Увага! Діти на дорозі!"

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму з 04.09.2017 по 15.09.2017 у Курилівському ліцеї був проведений двотижневик "Увага! Діти на дорозі!"

У цей період у всіх класах були проведені класні виховні години з безпеки дорожнього руху; вікторини та конкурси знавців Правил у середніх та старших класах; виставка-конкурс дитячих малюнків серед учнів початкових класів.

Двотижневик був завершений проведенням профілактичних диктантів та оформленням класних куточків з безпеки дорожнього руху.

 Під час проходження двотижневика була організована та проведена виставка-конкурс дитячих малюнків початкових класів "Безпека на дорогах". Цей захід мав на мету пропаганду безпеки руху, бажання знати і виконувати правила дорожнього руху, дбати про своє життя і здоров`я та розвивати творчі здібності дітей

Альбом: Двотижневик "Увага!Діти на дорозі!" Альбом: Двотижневик "Увага!Діти на дорозі!" Альбом: Двотижневик "Увага!Діти на дорозі!" Альбом: Двотижневик "Увага!Діти на дорозі!" Альбом: Двотижневик "Увага!Діти на дорозі!" Альбом: Двотижневик "Увага!Діти на дорозі!"
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/11099 | Переглядів: 136Дата публікації: 11:55 08.09.2017
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих