Перший дзвоник у Курилівському ліцеї
Перший дзвоник у Курилівському ліцеї

Поділитися новиною:

Перший дзвоник у Курилівському ліцеї

Початок нового 2017/2018 навчального року

Сьогодні у стінах Курилівського ліцею пролунав Перший дзвоник для наших школярів. День знань відзначили патріотично. Учні, вчителі та батьки прийшли на урочисту подію у  вишиванках.

На святі були присутні педагогічний колектив, батьки, вихованці та почесні гості: начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Діденкова Л.І., заступник голови Курилівської сільської ради Загоруйко Н.В.. генеральний директор СТОВ «Колос» Бєсєдін О.В.
            Свято Першого дзвоника почалося с підняття прапора найкращими учнями ліцею (Макрушиною Д. та Птухою А.). З привітальним словом виступила директор ліцею Синельник В.В.
            Від Курилівської сільської ради 17 першокласників отримали подарунки, а від СТОВ «Колос» учні ліцею отримали шкіряні м`ячі.
            Учні Кукса Ю. та Мазуренко В. були нагороджені грамотами Харківського обласного будинку дитячої та юнацької творчості.
            Святкова лінійка була закінчена привітальними словами батьків першокласників та дзвінком, який покликав школярів на перший урок.

Шановні учні, вчителі, батьки! Бажаємо вам у 2017-2018 навчальному році високих досягнень, творчості, наснаги, миру та злагоди! 

Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї Альбом: Перший дзвоник у Курилівському ліцеї
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/10972 | Переглядів: 234Дата публікації: 17:04 01.09.2017
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих