Відкритий урок з географії
Відкритий урок з географії

Поділитися новиною:

Відкритий урок з географії

01 березня у рамках атестації педагогічних працівників Курилівського ліцею вчителем Навозенко Л.Л. проведено відкритий урок з географії у 8 класі.

01 березня у рамках атестації педагогічних працівників Курилівського ліцею вчителем Навозенко Л.Л. проведено відкритий урок з географії у 8 класі на тему «Українські Карпати». Урок було проведено у формі дослідження. Учнями було здійснено заочне сходження на найвищу вершину Українських Карпат – Говерлу - за таким маршрутом: галявина інформаційна - лабіринт геоморфологічний - схил кліматичний – долина гідрологічна – підйом ландшафтний – траверс стихійний - полонина еколого-економічна - вершина лірична. Під час дослідження  учні працювати  в парах:  географи, геоморфологи, кліматологи, гідрологи, ландшафтознавці, рятувальники, екологи. Кожна група одержала завдання, які  вона виконувала та доводила інформацію до присутніх. На уроці були застосовані наступні форми роботи: робота в парах, рольова гра, практична робота, випереджальне домашнє завдання, методи: «Географічна вікторина», «Відгадування кросворду», «Прес», «Мозковий штурм», «Проблемі питання». Учні продемонстрували власно написані вірші. Був показаний міжпредметний зв'язок з історією, біологією, екологією, українською літературою.
Після  уроку вчитель поділився з колегами своїми напрацюваннями, власним досвідом роботи над методичною темою «Формування предметних компетентностей учнів на уроках географії в 6-10-х класах в умовах впровадження нових Державних стандартів».

 

Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії Альбом: Відкритий урок з географії
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/10036 | Переглядів: 54Дата публікації: 14:20 01.03.2017
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих