Тиждень історії та правознавства
Тиждень історії та правознавства

Поділитися новиною:

Тиждень історії та правознавства

З 12 по 16 грудня 2016 року у Курилівському ліцеї пройшов тиждень історії та правознавства.

З 12 по 16 грудня 2016 року у Курилівському ліцеї пройшов тиждень історії та правознавства. Тиждень відкрився лінійкою та  пройшов під гаслом: «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?».
До  дня відкриття тижня було оформлено куточок  «Історія українського війська». В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури. Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них: 
«Подорож у минуле» для учнів 5-6 класів, перегляд та обговорення відеоматеріалу «Революція гідності», який не залишив жодного учня 9-11 класів байдужим до героїчних сторінок сучасної України. Незабутні враження залишилися в учнів 5-8 класів від інтелектуальної гри «Історично-літературний брейн-ринг». На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами та подяками.

Альбом: Тиждень історії та правознавства Альбом: Тиждень історії та правознавства Альбом: Тиждень історії та правознавства Альбом: Тиждень історії та правознавства Альбом: Тиждень історії та правознавства Альбом: Тиждень історії та правознавства Альбом: Тиждень історії та правознавства Альбом: Тиждень історії та правознавства Альбом: Тиждень історії та правознавства Альбом: Тиждень історії та правознавства
Web-адреса: licey.kupyansk.info/news/id/10034 | Переглядів: 42Дата публікації: 14:01 16.12.2016
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих