Гордість ліцею | Участь учнів у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнському конкурсі ораторського мистецтва, Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
Участь учнів у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнському конкурсі ораторського мистецтва, Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

Навчальний рік

Назва конкурсу

Вчитель

Результати

2011/2012

Конкурс імені Т.Г.Шевченко

Гаманко Т.В.

 

Іншина Є. (9 клас) - І місце, Маркова І. (8 клас) - І місце

в районному етапі

2012/2013

Конкурс імені Т.Г.Шевченко

Гаманко Т.В.

Ткачова Є. (5 клас) - ІІІ місце, Євсюкова Д. (8 клас) - ІІІ місце в районному етапі

2013/2014

Конкурс імені Т.Г.Шевченко

Кошева Н.П.

Давиденко Д. (5 клас) - ІІ місце, Євсюкова Д. (7 клас) - ІІІ місце, Кулебякін А. (10 клас) - ІІІ місце, Григор’єва К. (11 клас) - ІІІ місце. в районному етапі

2014/2015

Конкурс імені Т.Г.Шевченко

Кошева Н.П.

Давиденко Д. (6 клас) - І місце, Нікіщин В. (5 клас), Євсюкова Д. (9 клас), Павлюченко В. (10 клас) – ІІІ місце в районному етапі

Конкурс імені П.Яцика

Григорова М.І.

Птуха А. (3 клас) - переможець районного та учасник обласного етапів

Всеукраїнський конкурс 

ораторського мистецтва

Кошева Н.П.

Михайлов М. (10 клас), переможець районного та учасник обласного етапу

2015/2016

Конкурс імені Т.Г.Шевченко

Кошева Н.П.

Давиденко Д. (7 клас) -І місце, Макрушина Д. ( 9 клас)- ІІ місце, Павлюченко В. (11 клас) – ІІІ місця в районному етапі

Конкурс імені П.Яцика

Костенко В.І.

Птуха А.(4 клас) - переможець районного та учасник обласного етапів

Всеукраїнський конкурс 

ораторського мистецтва

Кошева Н.П.

Михайлов М. (11 клас), переможець районного та учасник обласного етапу

2016/2017

Всеукраїнський конкурс 

ораторського мистецтва

Кошева Н.П. Овчаренко Е. (11 клас) - ІІІ місця в районному етапі 
Конкурс імені П.Яцика Бородай О.В. Спартесна В. (4 клас) ІІІ місця в районному етапі 
Конкурс імені Т.Г.Шевченко Кошева Н.П.

Птуха А.(5 клас) - переможець районного етапу,

Давиденко Д. (8 клас) - ІІІ місце, 

Макрушина Д. (10 клас)- ІІІ місце,

Дата публікації: 14:29 06.02.2017
Директор

Синельник Вікторія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук